ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

تعادل بین دو نیمکره راست و چپ مغز

تعادل اقتصادی هنگامی حاصل میشود که از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد
منحنی درخواست با سر نزولی برابر شدن را تعیین می سر بازار کلان زمانی که سر اقتصاد کینزی تابع سرمایه ارتباط با نرخ هنگامی که سر بازار پول کینزی فرض می شود نمایش پول گرفتن منحنی تقاضای بیمو نزولی حاصل می دست هردو. تعادل بازار با شرایطی آزادی می‌شود که سر مرتبط قیمت یک محصول سر سرسری روش می‌گیرد که تعداد می‌ توان نقش
♦ دروغ از دیدگاه بهلول :
کسی که سخنانش نه راست است و نه دروغ ،*فیلسوف است*
کسی که راست و دروغ برای او یکی است، *چاپلوس است*
کسی که پول می گیرد تا دروغ بگوید، *دلال است*
کسی که دروغ می گوید تا پول بگیرد، *گدا است*
کسی که پول می گیرد تا راست و دروغ را تشخیص دهد، *قاضی است*
کسی که پول می گیرد تا راست را دروغ و دروغ را راست جلوه دهد، *وکیل است*
کسی که جز راست چیزی نمی گوید، *بچه است*
کسی که به خودش هم دروغ می گوید، *متکبر است*
کسی که دروغ خودش را باور می کند، *
مجموعه کامل رمز های GTA V برای ps4
رمز جی تی ای
مجموعه رمز جی تی ای که ما برای شما آماده کرده ایم مخصوص GTA V یا همان Grand Theft Auto V ونسخه پلی استیشن 4 و همینطور پلی استیشن 3  است. اگر به دنبال جی تی ای سن اندرس برای کامپیوترهستید بر روی رمز جی تی ای 5 برای کامپیوتر کلیک کنید.
رمز جی تی ای وی

برای استفاده از رمز های GTA V نیازی به گوشی موبایل نیست و کافیست که رمز های جی تی ای وی را درحین اجرای بازی وارد کنید.

عملکرد
رمز

مست شدن
مثلث ، راست ، راست ، چپ ،
مثل پیکان جوانان یا سایر ماشین هایی که دچار تغییر ارتفاع میشن، این عکس هم بنظرم لازمه که تغییر ارتفاع داده بشه! مثلا پای راست نفر دومی از سمت راست یکم بره بالاتر و نفرسومی از سمت راست یکم ارتفاعش بره پایین تر و کله نفر چهارمی از راست هم. دقیقا بیاد وسط پنجره! (تو کشور ما البته!)
پ.ن: نفر اولی هم از راست دور از جون شما بره بمیره!
هر چیز که در جستن آنم، آنم
بله درست می‌گوید، من خودِ دردم، خود خواستن و نرسیدن، خودِ بیهودگی، دوستی امروز می‌گفت تمایل به پرفکت بودن باگ خلقته، راست می‌گفت چرا تا به حال توجه نکرده بودم که هرچه می‌کشم از این میل به پرفکت بودن است؟ چرا تا به حال هیچ قدمی برای تعادل در خودم بر نداشتم؟ چرا باید همه‌ی زندگی برای این باگ خلقت که کمال‌طلبی‌ست در رنج باشم؟ بس نیست ۳۵ سال که لااقل ۳۰ سالش را در این وضع گذراندم؟
بس است
رمزهای پلی استیشن۲
جان  بی نهایت:پایین،ضربدر٬راست،چپ٬راست،٬R1راست،پایین،بالا،مثلث

اسلحه های نوع اول:R1،R2،L1،R2چپ،پایین،راست،بالا،چپ،پایین،راست،بالا

اسلحه های نوع دوم:R1،R2،L1،R2،چپ ،پایین،راست،بالا،چپ،پایین،پایین ،چپ

اسلحه های نوع سوم:R1،R2،L1،R2،چپ، پایین، راست،بالا،چپ،پایین،پایین،پایین

یک جت پک:L1،L2،R1،R2،بالا،پایین،چپ،راست،L1،L2،R1،R2،بالا،پایین،چپ،راست

بالا رفتن درجه خلافی:R1،R1،دایره،R2،چپ،راست،چپ،راست،چپ،راست

پایین رفتن خلافی:R1،
سودا -سرد و خشک -خاک سودای طبیعی رسوب خون است به همین دلیل غلیظ تر و سنگین تر از خون است. رنگ ان سیاه ومزه ی امیخته از شیرینی وترشی است.وظایف سودای طبیعی در بدن تعادل ۱.حفظ تعادل واستحکام بافت های استخوانی مثل تاندون و رباط استخوان و مو وناخن که دارای مزاج سرد و خشک  هستند.۲.ایجاد قوام وغلظت لازمه ی خون.۳. تقویت دهانه ی معده وتحریک اشتها
راست گویی رو همیشه باید سرلوحه خودت قرار بدی ، وقتی یه خبر می شنوی یا یه چیزی رو می بینی شاید شخصیت ضعیفت مدام تو رو هدایت کنه به اشتراک گذاری اون خبر ، فرقی نداره که این اشتراک گذاری چی باشه چه به اعضای خونوادت بگی ، چه به دوستت و چه توی اینترنت پخشش کنی ، کارت اشتباست !
الان یکی از معضلاتی که دامن گیر جامعه و تک تک ما هم شده همین موضوع هست ، صحبتم رو با فهم و آگاهی جامعه و مردم اشتباه نگیرید ولی واقعا خیلی از چیزها رو نه باید فهمید و نه باید فهم
سودا -سرد و خشک -خاک سودای طبیعی رسوب خون است به همین دلیل غلیظ تر و سنگین تر از خون است. رنگ ان سیاه ومزه ی امیخته از شیرینی وترشی است.وظایف سودای طبیعی در بدن تعادل ۱.حفظ تعادل واستحکام بافت های استخوانی مثل تاندون و رباط استخوان و مو وناخن که دارای مزاج سرد و خشک  هستند.۲.ایجاد قوام وغلظت لازمه ی خون.۳. تقویت دهانه ی معده وتحریک اشتها
امروزه قندهای در دسترس انسان ها دو نوع هستند؛ راست گرا و چپ گرا.
بهتر است بدانید بدن انسان ها تنها با قند چپ گرا سازگاری دارد؛ البته به اندازه متعادل و به دور از افراط؛ همانند: عسل، انگور، خرما، توت، انجیر، مویز، شکر سرخ، قند میوه جات و … .
قند راست گرا در حالت تجزیه، نور را به سمت راست می تاباند و چپ گرا نور را به سمت چپ.
قند راست گرا محل مناسبی برای رشد میکروب است اما میکروب نمی تواند از قند چپ گرا تغذیه کند.
قندهای مصنوعی که در آزمایشگاه ها سن
پادشاهی قصد کشتن اسیری کرد. 
اسیر در آن حالت ناامیدی شاه را دشنام داد. 
شاه به یکی از وزرای خود گفت: او چه می گوید؟ وزیر گفت: به جان شما دعا می کند. شاه اسیر را بخشید.
وزیر دیگری که در محضر شاه بود و با آن وزیر اول مخالفت داشت گفت: ای پادشاه آن اسیر به شما دشنام داد.
پادشاه گفت: تو راست می گویی اما دروغ آن وزیر که جان انسانی را نجات می دهد بهتر از راست توست که باعث مرگ انسانی می شود.
«گلستان سعدی»
جز راست نباید گفت
هر راست نشاید گفت
برون فکنی یا تجربه خروج از بدن، تجربه‌ای با احساس جدا شدن روح از بدن فیزیکی است که به آن برون فکنی اثیری (Astral Projection) نیز گفته می‌شود. در واقع نوعی حالت خاص بین خواب و بیداریست که ۱۰ درصد مردم چنین حالتی را تجربه و البته درصد کمی به اختیار خود این کار را کرده‌اند. 
برون فکنی مانند این است که بخواهید دوچرخه سواری یاد بگیرید. اوایل هرچه برای دوچرخه سواری تلاش می کنید تعادل خود را از دست می دهید و می افتید و بارها و بارها شکست می‌خورید و ممکن اس
جالب است بدانید زمانی که نیمکره راست مغزتان را به کار می‌گیرید:
• شخصیتی دیداری دارید و بر تصاویر متمرکز می‌شوید• خلاق‌تر هستید• رنگ‌ها را بهتر و دقیق‌تر تشخیص می‌دهید• به موسیقی علاقه‌مند هستید• بینش و بصیرت بیشتری دارید• تمام شب بیدار هستید و روی علایق خود کار می‌کنید• اشتباهات املایی زیادی مرتکب می‌شوید• فراموش می‌کنید ایمیل‌ها را پاسخ بدهید• ممکن است مجبور شوید برای خود زنگ یادآوری بگذارید تا یادتان نرود قبض‌هایتان را پ
خصوصیات شخصیتی افراد چپ و راست دست

پژوهشگران اسپانیایی در تحقیقات خود نشان دادند که افراد چپ دست خوبیهای دنیا را در نقطه مقابل راست دستها می بینند.
به گزارش خبرگزاری مهر، محققان دانشگاه گرانادا با بازنگری تعداد زیادی از مطالعات مربوط به راست دستها و چپ دستها دریافتند دستی که افراد با آن می نویسند نگاه آنها را نسبت به دنیا تغییر می دهد و می تواند بر روی روش این افراد در دیدن مفاهیمی چون خوبی و بدی تاثیر بگذارد. به طوری که چپ دستها خوب

قَالَ رَجُلٌ لِأَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ ع‏: یَا ابْنَ‏ عَمِ‏ خَیْرِ خَلْقِ‏ اللَّهِ‏! مَا مَعْنَى رَفْعِ رِجْلِکَ الْیُمْنَى وَ طَرْحِکَ الْیُسْرَى فِی التَّشَهُّدِ؟ قَالَ: «تَأْوِیلُهُ اللَّهُمَّ أَمِتِ الْبَاطِلَ وَ أَقِمِ الْحَقَّ.»
 من‌لایحضره‌الفقیه، ج‏۱، ص۳۲۰

مردی از امیر مؤمنان (علیه‌السلام) پرسید:
ای پسرعموی بهترین مخلوقات خداوند! معنای این‌که در حال تشهد، پای راستت را بالا می‌آوری و روی [کفِ] پای چپت می‌گذاری،[1] چی
گوش یکی از اندام های حسی است که تمام صوت را دریافت می کند گوش انسان از سه بخش داخلی مباننی و خارجی تشکیل شده است امواج صوتی انسان ها با حیوانات مختلف هستند در این مطلب از پرشین وی همه چیز در مورد گوش و ساختار آن را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.گوشهای ما مسئول دو حس حیاتی اما کاملا متفاوت هستند: شنوایی و تعادل. صداهای تشخیص داده شده از طریق گوشها ، اطلاعات اساسی را درباره محیط خارجی به ما می‌دهند و به ما اجازه می‌دهند با روشهای پیچیده‌ای چون
سیمین بهبهانی راست میگه 
عشق ورزیدن یه هنر مردانه هست وقتی زنها شروع میکنند به ناز کشیدن تعادل دنیا بهم میخوره
ولی مردهای الان اینجوری شدن دوست دارن یکی نازشون رو بکشه
دخترای الان هم اینجوری شدن یعنی برای بدست اوردن همسر حاضرن کلی دار و ندارشون رو به پای یه مرد بریزن تا فقط بیاد بگیردشون
وقتی نگاه میکنی میبینی انگار جای زن و مرد عوض شده 
من حاضرم تنها باشم ولی حاضر نیستم هیچکسی رو با پول بخرم کنار خودم نگه دارم .
تمام اون کارهایی که انتظار د
کیبرد پیشرفته 
یکی از ویژگی‌هایی که کیبرد های پیشرفته دارند این است که می توان به راحتی با استفاده از کلید های مختلف آن نیاز به موس را کاهش داد.
اما به هر حال گاهی اوقات برای راست کلیک کردن بر روی پنجره ها و منو ها نیاز به موس داریم.
اما در این پست قصد داریم به شما بیاموزیم که چگونه با کیبرد راست کلیک کنید و به راحتی موس را کنار بگذارید.
ترفند آیفون در هنگام عکس گرفتن
راست کلیک کردن با کیبورد
برای اینکه بتوانید با کیبرد راست کلیک کنید باید دکمه

تغذیه اثرات چندگانه‌ای بر سلامتی افراد دارد و مواد غذایی مختلف دارای انرژی ترمودینامیکی متنوعی هستند، این تنوع انرژی به صورت عدم تعادل جسمی و روحی یا بیماری مختلف بروز می‌کند. برای اصلاح عدم تعادل باید از غذا‌های سرد اجتناب کرد.
به گفته کارشناسان طب شرقی، موادغذایی وجود دارد که مصرف بیش از حد آن‌ها ممکن است باعث تشدید عصبانیت و اضطراب شوند. در ادامه این مطلب به برخی از این موادغذایی اشاره می‌کنیم.

ادامه مطلب
ذات رفتن دلهره آوره است؛ مضاف برآن مقصدت هم معلوم نباشد. صبح برمیخیزی بی هیچ برنامه ای، شب خودت را درحال میابی که مشغول کوله بستن هستی، برای رفتن، برای جاری شدن. سر به سنگ زدن هایم بیشتر شده است، مقصدهایم نامعلوم تر. فردا را نمیدانم چشم هایم چه منظره ای میبیند شاید یک دشت شاید یک مه شاید هم یک دره. هر روز در رفتن زندگی کردن اما کار من نیست من نمیتوانم هر روز جاری شوم. برای جاری شدن باید بین مبدا و مقصد اختلاف پتانسیل برقرار باشد پس سکون هم جزئی
صاف و یک‌دست بودن، صداقت داشتن و همه را درست دیدن، در این زمانه غدّار و جامعه فریبکار، اگرچه در باطن، خیر است و اصل و اساس هر فرد و جامعه، اما در ظاهر، گاه تبعاتی دارد پیچیده و دشوار. سلام سالم را، نگاه ساده را و کلام بی‌آلایش را چنان تعبیر و تفسیر می‌کنند و پیچ و تاب می‌دهند که خود می‌مانی از این همه غلّ و غشّ و پیچیدگی و فرومایگی. انگار نه انگار که صداقت و راستی، اصل است و اساس و یک‌دستی و زلالی، راه درست است و سبیل نجات. بعضی چنان رفتار می
امروز رفتیم من دو تا مانتو خریدم.البته فقط یه مشکی می خواستم ولی مامان و خانم فروشنده اصرار کردند که رنگ سبزش خیلییییییییییییییییییییییییییییییی به شما میاد و منم گوشام دراز شد و برش داشتم.مشکی 138 و سبز 155
و رسما ورشکست شدم.خب نتیجه چاقی است...یه چمدون مانتو دارم ولی به علت چاقی مفرط تنم نمیره و مجبوذم جدبد بخرم...
همون توصیه ای که به خواهری می کردم حالا گریبانگیر خودم شده.
راستی تو فیلم teacherیه جمله قشنگ از ناپلئون داشت:هر ساعتی که امروز هدر مید
سلام
اگر شما هم مثل من جدول را از ورد به نوشتار لیبره آفیس آوردید Libre Office Writer و دیدید سطر اولش مشکل دارد و به نوعی یه هو پریده یه ور دیگه و از صفحه خارج شده، راه حلش اینه:

کل جدول رو انتخاب کنید و رویش کلیک راست کنید و style رو بزنید و بعد defualt style... رو بزنید. بعد ان شاء الله میبینید که درست شده و حالا میتونید اگر تنظیمی لازم داره رویش انجام بدید.

راستی، اگر یک نمودار هم داشتید که اعداد تویش به هم ریخته بود، رویش کلیک راست کنید و سپس Archor و بعد to Page ر
طب سنتی چینی اصلا به شما پیشنهاد نمیکند که برای رهایی از درد، مسکن مصرف کنید، بدون دارو از آنها خلاص شوید
به‌طورکلی سردرد درنتیجه‌ی ترکیبی از سیگنال‌های عصبیِ ارسال‌شده به عروق خونی و ماهیچه‌های سر بروز می‌کند، اما دلیل فعال‌شدن این سیگنال‌ها هنوز مشخص نیست. بااین‌حال رایج‌ترین محرک‌های سردرد عبارتند از:
بیماری‌هایی مانند عفونت‌های سینوسی، سرماخوردگی، تب و عفونت گلو؛
استرس؛
خستگی چشم یا کشیدگی پشت؛
عوامل محرک محیطی مانند دود د
شروع ماجرا رو نمیدونم کجا بود اما مسیری که هستم رو هرچقدر سخت دوس دارم. کاری رو کردم که فک میکردم جواب میده، دلم می خواست انجامش بدم و اگه نتیجه نده دیگه هیچی به خودم بدهکار نیستم. زندگی همینه از عدم تعادلی به عدم تعادل دیگه و این رو باید بپذیریم. به قول اون دوستمون مثل دویدنه تو فاصله ی یک پای دیگه رو زمین گذاشتن یک پات رو هواست و به محض رو زمین اومدنش اون یکی رو هواست. به نظرم باید بپذیریم دیگه. یعنی تا وقتی نپذیریمش هی این اتفاق قراه برامون ب
عالم و آدم چپ و تو راست باشآنچنان حق سیره‌ات آراست باش
راه پنهانی رو خود را سِیر کنوانگهی آنگونه جان پیداست باش
مشت گِل وا کن عبور روح بینهمچو آن خویشی که بی‌پرواست باش
همره بادی که از بی‌سوست رو همچو آن جانی که بی‌همتاست باش
عقل گوید مرگ و دیگر هیچ نیستهمچو آن هیچی که از خود خاست باش
عشق گوید هیچ هست و هیچ مستآنچنان هستی که از خود کاست باش
مست باش و راه بین و روح شوهمدم آن «او» که نامیراست باش
حلمیا بی‌گاه شد پرواز کندر دمی آن خانه که بی‌ج
حد راست و چپ توابع:
Limf(×)=L بدین معنی است که حد چپ تابع در نقطه3 برابر Lاست.
-x--->3 
Limf(x)=L بدین معنی است که حد راست تابع در نقطه 3 برابر Lاست.
+x--->3
در مثال فوق حد چپ و راست تابع در نقطه3  برابر باL بودند ،بنابر این ،این تابع حد دارد و حد آن L است پس میتوانیم نتیجه بگیریم که یک تابع زمانی در یک نقطه  حد دارد که حد چپ و راست آن در همان نقطه با هم برابر باشند.
بنابر این میتوانیم بگوییم :
 Limf(x)= Limf(x)=L<<-------->>Limf(x)=L
      3<----x--->3-  x--->3+                   
قلب از نظر آناتومی به دو ناحیه ی عملکردی تقسیم می شود: قلب سمت راست و قلب سمت چپ. این دو قسمت قلب به وسیله ی یک دیواره از یکدیگر جدا می شوند. هر قسمت قلب نیز به دو حفره تقسیم می شود: دهلیز راست در بالا و بطن راست در پایین؛ دهلیز چپ قلب در بالا و بطن چپ در پایین. هر حفره دریچه ی یک طرفه ای دارد که حفرات را از هم جدا و جریان خون را کنترل می کند. دریچه دهلیزی بطنی راست که به آن دریچه سه لَتی (تری کوسپید؛ tricuspid) هم گفته می شود و دهلیز و بطن راست قلب را از یک
این سخن ملانیاترامپ بودمیگفت قصدعزیمت به شهر قم و زیارت اهل قبوررادارد.این اتفاق پشت درهای بسته درکنارباراک اوبامارخ نمیدادبلکه درکناردونالدرخ می نمود.املاک فروش ایالات متحده هم میگفت دورشهرقم را خط بکش روحانیون قدرت ذهن وفکرافرادرادرنگاه خودمتصورنمیشوند.آنان میگویندتحت هرشرایطی بایدباپای چپ به توالت وپای راست به مسجد داخل شد.به این اهمیت نمیدهندکه دراز چه سمت و چه لولایی درکدامین جهت برمیگردد.در برخی مواردفردچه بخواهدونخواهدباپا
ورژن 1 منتشر شد. :)
برای دانلود بازی ابتدا اینجا و سپس اینجا را کلیک کنید.
نحوه کنترل بازیکن ها:
بازیکن اول قرمز: 
حرکت به بالا: W
حرکت به چپ: A
حرکت به پایین: S
حرکت به راست: D
شلیک: کلید کنترل چپ (ctrl)

بازیکن دوم قرمز: 

حرکت به بالا: U
حرکت به چپ: H
حرکت به پایین: J
حرکت به راست: K
شلیک: کلید SPACE

بازیکن اول آّبی: 

حرکت به بالا: پیکان بالا
حرکت به چپ: پیکان چپ -->
حرکت به پایین: پیکان پایین
حرکت به راست: پیکان راست <--
شلیک: کلید کنترل راست (ctrl)

بازیکن دوم آبی:
ورژن 1 منتشر شد. :)
برای دانلود بازی ابتدا ورژن 1 و سپس فایل تکمیلی را کلیک و دانلود کنید.
نحوه کنترل بازیکن ها:
بازیکن اول قرمز: 
حرکت به بالا: W
حرکت به چپ: A
حرکت به پایین: S
حرکت به راست: D
شلیک: کلید کنترل چپ (ctrl)

بازیکن دوم قرمز: 

حرکت به بالا: U
حرکت به چپ: H
حرکت به پایین: J
حرکت به راست: K
شلیک: کلید SPACE

بازیکن اول آّبی: 

حرکت به بالا: پیکان بالا
حرکت به چپ: پیکان چپ -->
حرکت به پایین: پیکان پایین
حرکت به راست: پیکان راست <--
شلیک: کلید کنترل راست (ctrl)
سنگ کیسه صفرا یکی از علل شایع درد قفسه سینه است

گرچه درد ناگهانی در قسمت راست قفسه سینه معمولا به حمله قلبی یا سایر مشکلات قلبی مرتبط نیست، ولی می‌تواند علامتی هشداردهنده در مورد سلامتی باشد.مشکلات مربوط به کیسه صفرا، کبد و پانکراس می‌تواند منجر به درد شدید و ناگهانی در قسمت راست قفسه سینه شود. 
ادامه مطلب
برای این که زحمات شما در کاهش وزن به هدر نره، باید بین کالری های دریافتی و مصرفی خودتون تعادل ایجاد کنید، یعنی همون قدر که انرژی وارد بدن تون می کنید، همون قدر هم انرژی مصرف کنید.
باید حواس تون به غذایی که می خورید باشه، اگه شبی مهمان بودید! یا ... و پرخوری کردید، فردای اون روز کمتر غذا بخورید تا به تعادل برسید.
هر هفته خودتون رو وزن کنید، اگه وزن ایده شما مثلا 70 کیلوگرم هستش، اگه وزن تون به 72 کیلو گرم افزایش یافت مجددا چند روزی کمتر غذا بخورید و
بسم‌الله...
سلام!
+
موقعیت‌های زیادی پیش می‌آید که در آن‌ها از خراب شدنِ جدی‌ترین چیزها و اتفاقات خنده‌ام بگیرد جای این که برایش غصه بخورم. و راست‌‌ش به نظرم این مسئله هیچ منافاتی هم با میزان تعهد فرد برای یک کار ندارد.
اما امان از روزهایی که اتفاقِ برعکس‌ش می‌افتد. روزهایی که برای عالم و آدم بدون دلیل نگران می‌شوم و مستاصل. سیستم شناختی‌م متوجه است که نگرانی دلیلِ منطقی‌ای ندارد و همین باعث می‌شود به قضاوت‌های خودش در تعیین حال‌م هم
امروز صبح فردی رو ملاقات کردم که سمت اجرایی داشت
قانون رو به درستیِ کامل اجرا کرده بود با یک خلافکار
دقیقا طبق مقررات با متخلف برخورد کرده بود
(ضمنا آسون ترین و سهل ترین مجازات رو هم در نظر گرفته بود، با متخلف نهایتا قرار بود برخوردی کتبی بشه اون هم شاید!)
اما
احساس گناه می کرد!
چرا باید کسی که قانون رو شکسته راست راست بگرده و با افتخار تعریف کنه
و
اونی که حکم رو اجرا می کنه احساس گناه کنه؟
اجازه بدیم هر کسی هر غلطی می خواد بکنه!
دانلود پاورپوینت عدم تعادل پتاسیم
فرمت فایل: پاورپوینت pptx
تعداد اسلایدها: 10 اسلاید
حجم فایل: 201 کیلوبایت
پتاسیم الکترولیت اصلی داخل سلولی است، در حقیقت 98% پتاسیم بدن در درون سلولها بوده و 2% باقی مانده در ECF قرار دارد وهمین 2% در عملکردهای عصبی نقش مهمی را ایفا می نماید پتاسیم می تواند بر فعالیت های عضلات اسکلتی و عضلات قلبی تاثیر گذارد. به طور مثال، هر گونه تغییر درغلظت آن، تحریک پذیری و ریتم عضله قلب را تغییر می دهد.پتاسیم همواره بنا به نیازه
میگن هر آدَمی یه زندگی گذشته‌ای داره .
توی یه عالمِ دیگه، تویِ یه جسم دیگه ..
راست و دروغِش رو نِمی‌دونم!
اما اگر راست باشه؛ من توی زندگی‌قبلیم،
حتما چشم‌هات بودم و تو؛ قلبِ من!
شاید واسه همینه از پشتِ این همه سکوتِ تو،
خیلی چیزها رو میدونم ..
چون حتما یه بار، یه جایی؛
با تو زندگی‌کردم و با تو دنیا رو دیدم
که الان قلبم‌ فقط برایِ تو می‌زنه و
چشم‌هام فقط دنیایِ تو رو می‌بینه ..:)
#علیرضا_اسفندیاری
پلن باینری بازاریابی شبکه ای طرح درآمدزایی باینری یکی از مشهورترین پلن های چندسطحی در دنیاست که پس از عملکرد موفق آن در چندین شرکت دنیا، مورد استقبال قرار گرفت. در این پلن درآمدی، هر بازاریاب دو دست دارد که نام دودویی یا دوتایی نیز از همین محدودیت در عرض شکل گرفته است. این پلن در عرض دارای محدودیت می باشد اما در عمق هیچ محدودیتی ندارد. بدلیل همین ویژگی آن، شبکه در مدت زمان کمتری نسیت به سایر پلن ها گسترش می یابد. روش عملکرد این پلن به این صور
 در فرایند توسعه، صنعت اهمیت ویژه ای دارد و به عنوان یکی از بخش های پیشرو اقتصادی محسوب شده و می تواند موتور محرکه توسعه باشد؛ به گونه ای که واژه صنعتی شدن در ادبیات اقتصادی، کلید توسعه سریع اقتصادی است که از آن می تواند آینده ای با امکانات تولیدی بهتر، افزایش فرصت های اشتغال، نوسازی فعالیت های اقتصادی و یافتن جایگاه مناسب در عرصه بین المللی را تحقق بخشید.
مقاله چالش های شهرک های صنعتی و نقش آن ها بر تعادل نظام سکونتگاهی جهت توسعه منطقه ای د
 در فرایند توسعه، صنعت اهمیت ویژه ای دارد و به عنوان یکی از بخش های پیشرو اقتصادی محسوب شده و می تواند موتور محرکه توسعه باشد؛ به گونه ای که واژه صنعتی شدن در ادبیات اقتصادی، کلید توسعه سریع اقتصادی است که از آن می تواند آینده ای با امکانات تولیدی بهتر، افزایش فرصت های اشتغال، نوسازی فعالیت های اقتصادی و یافتن جایگاه مناسب در عرصه بین المللی را تحقق بخشید.
مقاله چالش های شهرک های صنعتی و نقش آن ها بر تعادل نظام سکونتگاهی جهت توسعه منطقه ای د
وسواس چیست 
وسواس یک ایده، فکر، تصور، احساس یا حرکت مکرر یا مضر است که با نوعى احساس اجبار و ناچارى ذهنى و علاقه به مقاومت در برابر آن همراه است. بیمار متوجه بیگانه بودن 
حادثه نسبت ‏به شخصیت‏ خود بوده از غیرعادى و نابهنجار بودن رفتار خود آگاه است. روان شناسان وسواس را نوعى بیمارى از سرى نِوروزهاى شدید مى ‏دانند که تعادل روانى و 
رفتارى را از بیمار سلب می کند و او را در سازگارى با محیط دچار اشکال مى ‏سازد و این عدم تعادل و اختلال داراى صورت
سلام. . .
شاید شما بعد از نصب مجدد ویندوز برایتان پیش آمده باشه که وارد کانتر میشید و می بینید دست راست نمیشه !!!
وارد تنظیمات میشد و روی حالت Opengl میزارید و با ارور مواجه میشید !!!
خب ما برای رفع ارور روشی فراهم کردیم که در ادامه راه حل آن می پردازیم.
ادامه مطلب
چپ ‌دست‌ها که 10 درصد از جمعیت جهان رو به خود اختصاص می‌دن مجبورن توی دنیایی زندگی کنن که به طور ویژه برای راست دست‌ها ساخته شده. تولید کنندگان همیشه به اکثریت جمعیت یا همون راست دست‌ها برای ساخت یه محصول توجه می‌کنن. البته زندگی کردن چپ دست‌ها در همین محیط باعث شده به این تفاوت‌ها عادت کنن و حتی براشون عادی باشه. اما همیشه محدودیت‌های زیادی برای این افراد وجود داره که علت آن توجه نکردن تولید کننده‌ها به این قضایاست.
حتما شنیدین سیزدهم
همیشہ همسرداری اش خاص بود ؛ 
وقتی می خواستیم با هم بیرون برویم ، لباس هایش را می چید و از من می خواست تا انتخاب ڪنم ؛
از طرف دیگر توجہ خاصی بہ مادرش داشت .
هیچ وقت چیزی را بالاتر از مادرش نمی دید ،
تعادل را رعایت می ڪرد ؛
بہ خاطر دل همسرش دل مادرش را نمی شڪست ؛
و یا بہ خاطر مادرش بہ همسرش بی احترامی نمی ڪرد...
 بہ روایت همسر شهید مدافع حرم مهدی نوروزی
جاده ی موفقیت سر راست نیستپیچی وجود دارد به نام شکستدور برگردانی به نام سردر گمیسرعت گیر هایی بنام دوستانچراغ قرمز هایی بنام دشمنانچراغ احتیاط هایی بنام خانوادهتایر های پنچری خواهید داشت به نام شغلاما اگر یدکی بنام عزم داشته باشیدموتوری به نام استقامتو راننده ای بنام خدابه جایی خواهید رسید که موفقیت نام دارد . . .
سرم سنگین است، خیلی خیلی سنگین، انگار که یک گونی برنج را روی سرم گذاشته‌اند، نمی‌توانم نگهش دارم، تند تند پلک می‌زنم، با انگشت اشاره‌ام گوشۀ چشمم را میمالم، همه چیز تار و محو هستند، صدای شلوغی و همهمه مغزم را پر کرد‌ه‌اند، سرم را از جا بلند می‌کنم زیاد نمی‌توانم نگهش دارم، کنترلش دستِ خودم نیست باز می‌افتد، کمی سرم را بالا می‌آورم، نمیتوانم گردنم را نگه دارم، انگار روی ننویی گذاشته شده‌ام و به چپ و راست تاب میخورم،سرم داغ است، رطوبت
چپ ‌دست‌ها که 10 درصد از جمعیت جهان رو به خود اختصاص می‌دن مجبورن توی دنیایی زندگی کنن که به طور ویژه برای راست دست‌ها ساخته شده. تولید کنندگان همیشه به اکثریت جمعیت یا همون راست دست‌ها برای ساخت یه محصول توجه می‌کنن. البته زندگی کردن چپ دست‌ها در همین محیط باعث شده به این تفاوت‌ها عادت کنن و حتی براشون عادی باشه. اما همیشه محدودیت‌های زیادی برای این افراد وجود داره که علت آن توجه نکردن تولید کننده‌ها به این قضایاست.
حتما شنیدین سیزدهم
بیعت یک برنامه ی اجتماعی برای رسمیت دادن به حکومت یک حاکم و به معنای اعلام پذیرفتن او و تسلیم در برابر اوست. جلوه ی ظاهری بیعت دست در دست حاکم گذاشتن و فشردن دست اوست، و در پس این پرده ی ظاهری عهد و پیمان ها و گواهی های متعددی است که بیعت کننده به آنها تعهّد می نماید. درباره ی حضرت ولی عصر «صلوات الله علیه» بخاطر عدم حضور حضرت به بیعت زبانی اکتفا شده، و ما با اقرارهایی که در پیشگاه حضرتش می نماییم در واقع دست بیعت با او میدهیم. این بیعت در دو مور
سلام
دوباره من یکم از جردن پیترسن بگم. 
تو یکی از مصاحبه ها ازش پرسیدن که جناح راست همیشه میگه جناح چپ ها احمقن و جناح چپ ها میگن راستی ها نمیفهمن. کدوم درسته پس؟
اینم بگم که جناح راست - محافظه کار - Conservative شبیه اصول گرا های خودمونن، به لحاظ مذهبی خشک تر هستن و به تغییر نکردن معتقدن، با مهاجرت مردم به کشورشون راحت نیستن و ... 
جناح چپ، لیبرال، آزادی خواه، شبیه اصلاح طلب های خودمون هستن تا حدودی، میگن موسی به دین خودش عیسی به دین خودش تا وقتی به جا
امشب اولین شبیه که اوضاع بهتره 
انصافا هم خیلی بهتره 
خیییییلی خلوته برای یک شب ماه رمضون معرکه است اصلا 
و من که دقیقا نیم ساعت قبل از اینکه راه بیفتم کمردرد شدییییییید شدم که با آمپول هم تغییری نکرد! 
و اصلا نمتونم خم بشم نمتونم راست بشم نمتونم تغییر وضعیت بدم! 
هموژور فقط اومدم نشستم و می نویسم! 
تا چند دقیقه پیش که رفتم سرویس و بخاطر پوزیشن نشستن کمرم تو کش اومد و کمی بهتر شد که تونستم نماز بخونم (اصلا فکرشم نمی کردم بتونم خم و راست شدنهای
خوش گذشت. چهار نفر بودیم و از عصر پنجشنبه تا ساعت دو و سه صبح جمعه را پای ساکر گذراندیم. بردیم، بردیم، بردیم، بردیم، بردیم، بردیم، باختیم، بردیم، باختیم، باختیم، باختیم، باختیم... سوار شدم. استارت زدم. یکی از آن سه نفر را تا خانه‌اش رساندم و تا خانه در خواب و بیداری راندم. روی تخت دراز کشیدم. خوابم نمی‌بُرد. غلت زدم به چپ. پتو را کنار زدم. سردم شد. پتو را کشیدم. گرمم شد. غلت زدم به راست. پشتم در مواجهه با هوای آزادی که از پنجره می‌آمد یخ کرد. غلت ز
ترمز ایمنی:
مکانیزمی در آسانسور است که توسط گاورنر ( سیستم کنترل کننده ی  سرعت بالا) در لحظه ی  افزایش سرعت بیش از حد مجاز فعال
شده و با قفلشدن روی ریل های راهنمای کابین یا وزنه ی تعادل آنها را متوقفمی نماید و شامل انواع زیر می شود:
ترمزایمنی لحظهای (آنی) :
نوعی ترمز ایمنی است که با قفل شدن سریع روی ریل های راهنما باعث توقف کابین و یا وزنه ی  تعادل
(با شتاب منفی بسیار زیاد) می شود.
تصاویری از شهید علی جربان دیده‌بان‌ بسیجی
گردان ادوات لشگر ۳۲ انصارالحسین علیه‌السلام 

از بالا به پایین: شهیدان علی جربان و سید مهدی قادری
برادران: محمد خاوری، علی حاتمی، سلمان بحیرایی، امیر مردای، جلیلوند و عباس نوریان 
اردوگاه شهید شهبازی چارزبر، قبل از عملیات میمک، سال ۱۳۶۳

ایستاده از راست: حمید تاج‌دوزیان آزاده قهرمان عملیات کربلای ۴، شهید علی جربان، مولایی، عباس نوریان، علی حاتمی، ؟؟ و شهید محمدعلی نورزوی
نشسته از راست: شهید
تصاویری از شهید علی جربان دیده‌بان‌ بسیجی
گردان ادوات لشگر ۳۲ انصارالحسین علیه‌السلام 

از بالا به پایین: شهیدان علی جربان و سید مهدی قادری
برادران: محمد خاوری، علی حاتمی، سلمان بحیرایی، امیر مردای، جلیلوند و عباس نوریان 
اردوگاه شهید شهبازی چارزبر، قبل از عملیات میمک، سال ۱۳۶۳

ایستاده از راست: حمید تاج‌دوزیان آزاده قهرمان عملیات کربلای ۴، شهید علی جربان، مولایی، عباس نوریان، علی حاتمی، ؟؟ و شهید محمدعلی نورزوی
نشسته از راست: شهید
خیلی به موضوعات مهم زندگی ام فکر می کنم ولی نه برای اینکه فقط به یک پاسخ قطعی برسم بلکه برای اینکه اندیشیدن در باره آنها برایم جالب است. درست مثل وقتی که به دستور تهیه یک غذای خوشمزه فکر می کنم. من فکر می کنم جستجو برای یافتن معنی سوالاتی نظیر از کجا آمدن و چرا بودن و کجا رفتن و عشق و  لذت و به ویژه زیبایی، موضوعات دوست داشتنی ای هستند.
زیبایی از کلماتی است که به نظرم در موردش خیلی اجحاف شده و اینقدر بی جا و نادرست به کار رفته که از مفهومی مثل عشق
پی نوشت تکمیل شد .

وقتی این هست اون نیست . وقتی اون هست این نیست .
وقتی " تو " هستی به تعادل می رسم !
به همین سادگی ...
نیستی پس همیشه نامتعادلم . انگاری گم شدم . گیجم . تمرکز ندارم . سالهاست ...حسابش را تو بهتر داری !

وقت هایی که احساس ضعف میکنم یا زیر بار مشکل یا مشکلات دارم له میشم (خیال کن که زیر یک پرس 50 تنی هستی under pressure ) دلم میخواد یک آغوش امن باشه و به جای اون 50 تن در حد یک کیلو  و توسط بازوهاش به بدنم فشار بیاره و 5000 تن احساس امنیت کنم  و رها بشم از
بعضی از نفرات این عکس که می شناسم رو خدمت دوستان بردسکنی معرفی می کنم .
صف ایستاده از سمت راست :
نفر دوم : آقای مهدی حسن نژاد - نفر چهارم : مرحوم محمد رضا حشمتی - نفر پنجم : حاج آقای خواجه - نفر نهم : اقای مرتضی کاسبی - نفر یازدهم : آقای اصغری - نفر سیزدهم : آقای رضا تالی
صف نشسته از سمت راست : 
نفر دوم : آقای سالاری - نفر سوم : آقای محمدی - نفر چهارم : آقای رویدل - نفر پنجم : آقای علی توکلی - نفر هفتم : آقای محمد مسکنی
خدمت همشهریان بردسکنی عرض کنم که تعداد 8 ن
در زمانی که ما داریم در آن زندگی می کنیم شما به راحتی نمی توانید کسب و کاری بدون طراحی سایت داشته باشید .
زمانی را به یاد آورید که باید لیست کسب و کار خود را در صفحات زر رنگ نشان دهید .
در آن زمان باید منتظر باشید تا مشتریان در فروشگاه شما قدم بزنند .
طراحی سایت ها به ابزار قدرتمندی برای کسب و کار تبدیل شده است که :
دستاورد آن ها را بیشتر می کند .
سایت باعث شده است که مشتری بیشتر شود و نرخ تبدیل افزایش پیدا کند .
بنابراین ، یک طراحی سایت خوب ضروری ا

عضله قلب بدون نیاز به تحریک عصبی به طور خودکار منقبض می‌شود و این امر ناشی از عملکرد سلولهای تخصص یافته‌ای است که از تغییر سلولهای عضلانی حاصل می‌شوند و کار آنها تولید تحریک برای ضربانات قلبی و هدایت این تحریکات به قسمتهای مختلف قلب برای هماهنگی انقباض دهلیزها و بطنها می‌باشد. این سلولهای تخصص یافته ساختمانهایی را بوجود می‌آورند که در مجموع سیستم هدایتی قلب را تشکیل می‌دهند.سیستم هدایتی قلب از گره سینوسی دهلیزی(SA node) شروع میشودکه در
قسمت اول
همه ما اشتباه میکنیم حتی من که این جمله را میگویم
حرفای مارک منسن حرف های عمیقی است.
نمیتوانید ساده از کنارش بگذرید و بگویید خب راست میگوید.
چون نمیدانید که راست میگوید ولی دوست دارید که راست بگوید.
شاید کل محوریت کتاب مارک منسن بر رهایی از همه چیز است. چرا میگویم شاید؟؟ چون بعضی از مواقع از رهایی حرف نمیزند.
او معتقد به تعهد است 
او معتقد دفاع از حق است.
در واقع زندگی را زمانی زیبا میداند که عمیق باشد همچنین تاکید زیاد دارد که باید ره
ایستاده بود جلوی آینۀ کوچک روی میز و سعی می‌کرد خودش را ببیند. خودش را خم می‌کرد، از گردن به پایین را نمی‌دید، راست می‌ایستاد، صورتش را نمی‌دید! از اینکه فقط می‌توانست بخشی از خودش را ببیند عصبانی شد که: "من می‌رم خونه‌مون، آینۀ شما منو درست نشون نمی‌ده!"...
راست می‌گفت، آینه کوچک بود.
**
موقع رفتن، آینۀ قدّی جلوی در را دید، مکث کرد، خودش را دید؛ تمام و کمال. خندید و رفت.

حاشیه:
با این کارش، مثالی که همیشه می‌شنیدم را به چشمم دیدم؛ انسان را

زنده یاد استاد هوشنگ‌کاشانیانانجمن نمایش بادرودبهمن ماه سال ۱۳۷۰نمایشنامه خار و دل به کارگردانی مرحوم کاشانیان❇️از راست ردیف پائینذبیح اله صولتیان- رضا آقابابایی-محمد ستاره-حسین بهروان-محمدرضا احمدی و مرحوم کاشانیان❇️ردیف بالا از راستحسن نوریان-حمید خواجه امیری- هنر بارزانی -محمود ذاکری-علی جوادی فر-عباس شفیعیان
عوامل ایمن بودن بالابرها به شرح زیر می باشد:
شما اگر هنوز در مورد قدم گذاشتن به درون بالابر یا آسانسورها نگران هستید، ما در اینجا چند ویژگی ایمنی مکانیکی که در این دستگاه  وجود دارد و  باعث اطمینان خاطر و راحتی شما می شو د را معرفی کرده ایم 
کابل های فولادی
کابل های فولادی که آسانسور را بالا نگه می دارند، از عوامل استحکام کابین به حساب می آید. حتی اگر یکی از کابلها پاره شود، همچنان قادر به نگه داشتن وزن سنگین تر از کل آسانسور می باشد. از لحاظ ت
دلتنگ نگاهت هستم احساس میکنم تا زمانی که تو باشی دنیا معنی دارد زندگی با حضور تو در این دنیا زیباست وقتی برای زنده ماندنت تلاش کردم نمی دانستم یک روز اینگونه خشنود خواهم بود دلم از حضورت لذت میبرد چشمانت دنیا را پر از رنگ میکند هیچگاه فکر نمی کردم یک موجود کوچک ناخواسته با تمام وجود خواسته اینگونه بیقرارم کند اینگونه عاقل سود بزرگ شود بخندد یک روز پرسیدی اگر مادر شوی او را بیشتر از من دوست خواهی داشت میخواهم بگویم نه حتی اگر مادر باشم موجود
 آیا  می دانستید آب آشامیدنی  قلیایی  یونیزه سطح ph  بدن را متعادل  میسازد؟بدن انسان همیشه به دنبال حفظ تعادل اسیدی و قلیایی یونیزه خون است . اما زمانی که بدن شما بیش از حد اسیدی میشود  ، سیستم ایمنی بدن شما باید انرژی  بیشتری صرف به تعادل رساندن این امرکند که این امر خود سبب ایجاد استرس و بیماری در جاهای مختلف دیگر بدن می شود وحتی می تواند تداخل درفعالیت سلول های بدن ایجاد نماید .رژیم اکثر که مردم به طور متوسط  مورد استفاده قرار می گیرد شامل
اگرچه
دروغ گفتن حرام است، اما نباید هر سخن راستی را هم به زبان آورد؛
گاهی بیان سخن
راست در زندگی مشترک فتنه ای ایجاد می کند که می تواند اصل زندگی را زیر سوال ببرد.
از نگاه منابع دینی «جز راست نباید گفت، هر راست نشاید گفت».

امیر بیان
علی(علیه السلام):

راستگو
نخواهی بود مگر آنکه بعضی از آنچه را می دانی پوشیده نگاه داری.

بحارالانوار
ج75ص8
سلام. . .
شاید شما بعد از نصب مجدد ویندوز برایتان پیش آمده باشه که وارد کانتر میشید و می بینید دست راست نمیشه !!!
وارد تنظیمات میشد و روی حالت Opengl میزارید و با ارور مواجه میشید !!!
خب ما برای رفع ارور روشی فراهم کردیم که در ادامه راه حل آن می پردازیم.
ادامه مطلب
طراحی داخلی به سبک کلاسیک بر اساس اهداف آرمانی امپراطوری یونان و روم، یعنی « نظم، تقارن و تعادل » بنیانگذاری شد عنصر اصلی در سبک کلاسیک استفاده از نقطه » کانونی « در محدوده ای است که در آن تعادل بصری ایجاد شده است. عظمت و   شکوه معماری در دکوراسیون سبک کلاسیک هم دیده می شود ؛ سبکی که در تمام جوانب وزین و با اُبهت است حتی در متریال وسیله هایی که به این سبک چیره می شوند. در یک دکوارسیون کلاسیک شما می توانید از متریال هایی مثل اچ دی اف یا حتی موکت
سوار قطار بودم. ناگهان باد بسیار شدیدی از روبرو وزید. قطار، تعادل خودش را از دست داد و ریل خارج شد. شیشه ی پنجره ی قطار شکست و من از پنجره به بیرون پرتاب شدم. از ترس بی هوش شده بودم. پس از مدتی، وقتی به هوش آمدم،.... 
برای خواندن ادامه ی داستان لینک زیر را باز کنید:
http://dastan86.blog.ir/post/2/%D8%AF%D8%B4%D9%85%D9%86-%D8%B7%D8%A8%D8%A8%D8%B9%D8%AA
باور عمومی بر این است که هنگام نشستن روی صندلی باید کمر را کاملاً راست نگه داشت، اما مطالعات اخیر نشان می دهند که این باور کاملاً اشتباه است. برای مدت طولانی این باور عمومی وجود داشت که اگر شخصی کمر خود را در حالت نشسته خم کند، میزان فشاری که به ستون فقرات وارد می شود به این بخش از بدن او آسیب خواهد رساند.
اما فیزیوتراپیست های بیمارستان نورث تیز با انجام مطالعات گسترده به این نتیجه رسیدند نشستن در حالتی که پشت کمی خم باشد برای کسانی که در پایی
بسم الله
إنا لله و إنا إلیه راجعون...
پ.ن یک. فرمود "ترجعونها إن کنتم صادقین" (سوره ی واقعه). هر چه تلاش کردیم و کردند، نشد... نمی شود، نمی توانیم؛ باید تسلیم بود.
پ.ن دو. نقل است که حضرت امیر فرموده اند "من یَمُت یَرَنی". با حسرت به چشمان مادر نگاه می کردم.
پ.ن سه. ممنون از بزرگوارانی که دعا کردند... گم شود تدبیر عاقل پیش تقدیر خدا
پ.ن چهار. اگر در قید حیات هستند، هوای مادر و پدرتان را بیشتر داشته باشید... حتی اگر روزی ده بار دستشان را ببوسید، شاید فردا حس
داستانی دوم:
بیرون از خانه باران به شدت می بارید.
-(در حال صاف کردن یک تابلوی نقاشی)خوب شد؟
-نه یه کم بدش به راست.
_خوبه؟
-نه دیگه زیادی دادیش به راست.یه کم بده به چپ.
-خوبه؟
-ممممممم.......یه کم دیگه بده به راست.آهان.عالی شد.خوبه.
- :)
-این تابلو رو خیلی دوست داری نه؟
-آره. :)
-می دونستم. :)
-(سکوت) :)
- :)
-آخه چون خیلی قشنگه.خودت به ستاره ای که توی آسمون کشیده شده نگاه کن.
-آره.همین ستاره بود. :)
-بله.همین بود.
-توی تابلوی اصلی این ستاره نیست نه؟
-آره نیست.
-خب،من دی
عظمت اروپا در توجّه به دنیا بود. قرون وسطی زندگی را خوار می‌­شمرد و دنیا را تحقیر می‌کرد. اروپای جدید دنیا را تحقیر نکرد بلکه آن را به سطح ساحت دوم یعنی عقل رساند. موقتاً تعادل برقرار شد. اروپا به مدت سه چهار قرن یعنی تا قرن بیستم اروپای متعادل بود. به این جهت به قدرت رسید و قدرتش را هم تحمیل کرد؛ نه اینکه برخلاف آنچه ما غالباً تصور می‌کنیم اروپا با ظلم و جور و ستم و ... اروپا شده، قدرت پیداکرده، نه چنین چیزی نیست.
اروپا ستمگر، ظالم و استعمارگر
ابتدا روی شکلک ( آیکون ) فایل راست کلیک می کنیم . با راست کلیک کردن ، چندین گزینه در اختیار ما قرار می گیرد
روی Copy چپ کلیک می کنیم ( کلید سمت چپ ماوس را فشار می دهیم ) . حالا به صفحه ی اصلی یا دسکتاپ مراجعه کرده و روی this pc یا my computer  دابل کلیک ( کلید سمت چپ ماوس را دو بار پشت سر هم – در زمانی کمتر از حدود 1 ثانیه - فشار می دهیم )  . 
ادامه مطلب
بدون شک یکی از بهترین نرم افزار هایی که تا الان دیدیم فتوشاپ میباشد که میتونم با خیال راحت بگم یکی از بهترین نرم افزار های ویرایش عکس و گاهن ساخت (کاراکتر,قالب سایت,پس زمینه بازی و .....) اینا نمونه بود خیلی چیزا کرد حالا جای خوبش بگم خیلی اسونه ولی اینکه از روز اول که یاد گرفتید انتظار اینو از خود نداشته باشید که عکس های حیران انگیزی بسازید . توی این دوره در 3 جلسه به صورت کامل بهتون توضیح داده ام که اقا این چیه اون چیه دوره در خارج از کشور به قیم
من همیشه از سیاست تنفر داشتم و هیچوقت واردش نشدم. هیچوقت طرفدار گروه یا حزبی نبودم و موقع انتخابات شعار ندادم.اما می‌دونید، ایران در حق یه نفر بد کرده و هرچی هم بلا سرش میاد به خاطر همونه.همون آدمی که چند سال پیش اومد کاندید ریاست جمهوری شد، و هرکسی از سمت خودش یه جوری از حضورش استفادۀ ابزاری کرد. یه سریا هر عقده‌ای که در هر زمینه‌ای داشتن ریختن بیرون و به اسم اون تموم شد. یه سریا هر گند و کثافتی که تونستن زدن و کشتن و حق ضایع کردن و نهایتاً ان
به علت شایع تر بودن اسپاسم عضلات کمر، به  موضوع درمان اسپاسم عظله کمر و پا به طور گسترده تری میپردازیم.
اسپاسم عضلات کمر در هر زمانی ممکن است رخ دهد، اما برخی از علل شایع اسپاسم و گرفتگی عضلات عبارتند از:
1) فشار عضلانی یا آسیب:
یک اسپاسم در کمر ممکن است به علت هر نوع فشار یا آسیب به بافت نرم کمر،
از جمله عضلات، رباط ها و تاندون ها رخ دهد برای مثال سنگین بلند کردن و
همچنین ورزش هایی که شامل حرکات ناگهانی و تکراری هستند، علل شایع اسپاسم
عضلانی
آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که تلویزیون های سه بعدی چگونه کار می کنند . در پاسخ به این سوال باید بگوییم که برای سه بعدی دیدن چشم راست و چپ شما باید تصاویر جداگانه ای را ببینند. درست مانند چشمان واقعی که هر کدام یک تصویر مشابه را به اختلاف زاویه ای مختصری نسبت به هم مشاهده می کنند. برای به وجود آمدن چنین شرایطی از عینک های سه بعدی استفاده میکنیم. به این صورت که هر دو تصویر در نمایشگر پخش می شوند و با زدن عینک سه بعدی کاربر با چشم راست خو
پاورپوینت تعادل در مدل ایستا

پاورپوینت تعادل در مدل ایستا در 21 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx
مشخصات فایل

تعداد صفحات
21

حجم
1213 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
اقتصاد

توضیحات کامل

پاورپوینت تعادل در مدل ایستا در 21 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

فهرست مطالب
عرضه و تقاضای کل: مدل عمومی
بازار کار کلاسیک ها
واکنش نسبت به اختلالات طرف تقاضا
تابع تقاضای کار
شرط تعادل بازار محصول
تعدیل در مدل کلاسیک ها
عرضه و تقاضای کل
سیاست های زیست محیطیفصل سیزدهم :بهداشت و درمانتبصره های فرهنگی برنامه سوم :فصل بیست و یک – فرهنگ و هنر، ارتباطات جمعی و تربیت بدنیماده 155- الف- به منظور گسترش عدالت اجتماعی و فراهم کردن امکان استفاده عادلانه اقشار مختلف جامعه از کالاها و خدمات فرهنگی، ورزشی و هنری و به منظور ایجاد تعادل و […]
ادامه مطلب
موسسه حرف آخر فعالیت خود را در قالب ارائه پکیج های آموزش کنکور با سبکی متفاوت آغاز کرد. استاد عبدالرضا منتظری، از اساتید مطرح کنکور از سال 1390 با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی های آموزشی دنیا به دانش آموزان کنکوری موسسه آموزشی حرف آخر را تاسیس نمودند. وجه تمایز دی وی دی های حرف آخر با دیگر منابع آموزش کنکور در سبک خاص تدریس اساتید می باشد. در این سبک آموزش کنکور که برای اولین بار در ایران توسط موسسه حرف آخر اجراء شد، کلیه منابع کنکور به صورت شهو
دیروز تصمیمات مهمی تو زندگیم گرفتم. تصمیم گرفتم انقدر احساسی نباشم یه کم به حرف عقلم گوش بدم هر چی ضربه می خوریم از دلمونه. چی؟ آره قبول دارم هر چی خوشبختی هم هست از آرامش دله ولی باید نقطه تعادل رو پیدا کنیم.
دیشب با عمه اینا و عمو اینا رفتیم پارک شام خوردیم. زن عمو زحمت شام رو کشیده بود. کلی هم بدمینتون و والیبال بازی کردیم. خیلی خوش گذشت اما چشمتون روز بد نبینه. اخرش پام گیر کرد تو چاله وسط چمن و الان مچم به شدت درد می کنه.
تمرینات کگل معمولا به عنوان تمرینات عضلانی کف لگن نیز شناخته می‌شوند. هدف از این تمرین کاهش سفتی، ناراحتی و بهبود انعطاف‌پذیری عضلات و اندام‌های لگن است. در واقع، تمرینات کگل همچنین با هدف حفظ تمام ارگان‌های لگن در جای درست برای کنترل ادرار و تعادل هورمونی هم برای مردان و هم برای زنان انجام می‌شود.
ادامه مطلب
عشقِ تکرار در حقیقت تنها عشق شادکام است. همچون یادآوری، نه واجد بی‌قراری امید است و نه مخاطرات پراضطراب کشف، و در عین حال فاقد غمناکی یادآوری‌ست...
امید لباسی نو است، راست و آهار زده و پرشکوه. اما از آنجا که هنوز امتحان نشده است، نمی‌دانیم که آیا برازنده است یا نه. یادآوری لباسی وازده است که هر اندازه هم دلربا باشد، دیگر برازنده نیست چرا که از اندازه افتاده است. تکرار لباسی‌ست که هرگز فرسوده نمی‌شود، دنج و آسوده به تن راست می‌آید، نه تنگ م
العدل: یعنی خداوند راست کردار و راست گفتار و دارنده هر چیزی بر حد و
مقدار انچیز است. هر که خواهد که دعوت این اسم کند باید با خدایتعالی عدل و احسان
پیش گیردو جز احسان و عدل از او سر نزند.و دعوت این اسم مختص کسانی است که بظلم
ظالمان گرفتار شده باشند 35 روز بصدق دل پیش از کلام گفتن بعد از ادای فرایض شام
5616 نوبت بخواند و قیام نماید. و یا بعد از نماز صبح به همین تعداد خوانده شود.
از پیدایش نظریه بازی‌ها در اقتصاد مدت چندانی نمی‌گذرد. این نظریه ابتدا
توسط ریاضیدانی به نام جان نش مطرح شد و بعدها به همین دلیل نیز برنده
جایزه نوبل اقتصاد ۱۹۹۴ شد. نظریه بازی‌ها بر اساس چند مفهوم اساسی کار
می‌کند: تعادل و انگیزه که با کنش انسانی و رفتار وی و همچنین اساس علم
اقتصاد رابطه نزدیکی دارد. از ابتدای مطرح شدن این بحث در اقتصاد،
کاربردهای فراوانی برای آن یافت شده است هرچند که علاوه‌بر اقتصاد موارد
دیگری از علوم مانند سیاست و
مقدمه:
به طور کلی حرکات اسکیت نمایشی را در پنج بخش تقسیم بندی می کنیم:
اصول مقدماتی (استروکینگ و لبه ها)
پرش ها[1]
چرخش ها[2] و گردش ها و تبدیل ها
اسپایرال ها[3]
رقص پا[4]
اِسپایرِل‌ها (spirals)

اِسپایرِل‌ها (معمولاً از واژگانی مثل پرچم، فرشته و پروانه برای عنوان این حرکت در پیستهای اسکیت استفاده می‌شود) از انواع سُرخوردن[5]‌ بر روی یک پا می‌باشند و به اَشکال مختلف و در فرم‌های متنوع اجرا می‌شوند. این دسته از حرکات به انعطاف، تعادل و کنترل بالا نیاز
محبوبم!جهانم آشفته است؛ جهانم میزان نیست.جهانم پر از اضطراب است.لحظات چموش اند.تنها هنگامی که به شما میرسم،رو به روی تو ام و به تو سلام میکنم،آن زمان جهان به تعادل میرسد.جواب بدهی یا نه،تو جهان مرا متعادل میکنی محمد_صالح_علاء
امروز ،روز جهانی چپ دست ،روزی که مُختَصِ   برای  ۳ درصد از مردم جهان.
  تا حالا شده ،ما ۹۷ درصد بقیه مردم جهان ،به اون ۳ درصد مردم که چپ دست هستن فکر کنیم؟؟؟  
 کافیه مثل من با دوست  چپ دستتون   صحبت کنید ،تا از آرزوهای   چپ دست ها باخبر بشی. عادت کردن های که سخت تونستن عادت کنن.
مطمئنم همه ما رو به رو شدیم  بااین صحنه ،جلسه های امتحان ،اونقدر تعداد صندلی چپ دست کم و محدود بود،که  دوستای چپ دست  به سختی  سر جلسه امتحان بودن و بعد امتحان با دست
چاه آسانسور چاه و چاهک آسانسور در بند ۳-۱۲ و ۳-۱۳ استاندارد ۱-۶۳۰۳ مقررات ساختمان و نصب آسانسور های برقی به شرح زیر تعریف شده است: چاه : فضایی که در آن کابین و وزنه تعادل (در صورت وجود) حرکت می کند. این فضا به کف چاهک، دیوارها و سقف محدود می گردد. چاهک: بخشی از چاه است که در زیر پایین ترین طبقه آسانسور قرار دارد.
ادامه مطلب
عروس البینو اصفهان, [01.07.19 23:53]
‍ #پروبیوتیک
تاریخچه پروبیوتیک
عبارت پروبیوتیک (Probiotic) از کلمه یونانی پروبیوس گرفته شده و برخلاف آنتی‌بیوتیک که به معنای ضد حیات است در لغت به معنای حمایت از حیات (For Life) است. پروبیوتیک محصول میکروبی است که به طور زنده و مستقیم در جیره به مصرف می‌رسد و سبب ایجاد تعادل در جمعیت میکروبی روده و پیش‌گیری از عفونت‌های گوارشی، بهبود عملکرد حیوان و افزایش رشد دام و طیور می‌شود. برخلاف آنتی‌بیوتیک‌ها، مصرف پروبیوتی
درمان درد دنبالچه
کبوتر باز و باسن ( ژست کبوتر ) زنی که کبوتر در حال اجرا برای باز کردن مفاصل باسن است , ژست کبوتر به باز کردن باسن کمک می‌کند .
این کشش یک حالت یوگا است که به باز کردن باسن کمک می‌کند . استخوان‌های ران و ماهیچه ساق پای خمیده را امتداد می‌دهد .
این حالت برای افراد با مشکلات زانو مناسب نیست .
چهار دست و پا را در جلو شانه و دور شانه از هم جدا کنید .
زانوی چپ را به جلو و کمی پشت و سمت چپ دست‌چپ با مچ پا به سمت استخوان کفل راست قرار دهید .
بسته بودن دایمی چشمهایم،درد و زجر این شکنجه ها را دو چندان می کرد.وقتی چشم ها باز باشد و انسان ببیند که چه بلایی می خواهد بر سرش بیاید،بدن به خودی خود،با انقباض و انبساط واکنش نشان می دهد...
یک بار،وقتی با سیخ داغ  آمدند سراغم،یکی از مامور ها برای اینکه به امام خمینی توهین بکند،اسم ایشان را برد.به محض این که گفت خمینی،من به احترام این اسم،با صدای بلند صلوات فرستادم.او از لجش سیخ را محکم چسباند به لب هایم...
بلای دیگری که در همین حالت آویزان بر س
دلم برای دوستان قدیمی وبلاگیم تنگ شده دوستایی که رفتن و فقط خاطرهاشون برا ما موند. آخ که چقدر دلم یه خورده از اون بیخیالیه میخواد اینکه هیچی نخوام و فقط زیبایی ها رو ببینم. تعادل بین دوتا جریان اصلی زندگیم برام سخت شده باید سعیمو بکنم باید بازخوردای مثبتشو ببینم اصن منفیارم مثبت ببینم خدا رو چی دیدی شاید قضیه،قضیه ی همون گل دقیقه ی نود باشه.
آناتومی و انسداد و تنگی و سندرم دزدی و شاخه های شریان ساب کلاوین چپ و راست کجاست
آناتومی و انسداد و تنگی و سندرم دزدی و شاخه های شریان ساب کلاوین چپ و راست کجاست در سایت جسارت
شریان ساب کلاوین ,شریان ساب کلاوین چپ,آناتومی شریان ساب کلاوین,شاخه های شریان ساب کلاوین,تنگی شریان ساب کلاوین,انسداد شریان ساب کلاوین,محل شریان ساب کلاوین
توضیحاتی در مورد شریان ساب کلاوین
شریان ساب کلاوین یکی از شاخه های اصلی شریان آئورت است که در سمت چپ مستقیماً از
عمرمان توی صف گذشت تا عمر بخریم، گفتند تمام شد، دنیای بعد. این‌جا کسی از نام مرگ نمی‌ترسد، تمام پس‌انداز زندگی مردم برای ثبت‌نام ماشین مرگ می‌‌ارزد. این جا حاکم شرع گوش مردم را می‌خورد که حاکمان گوشت نمی‌خورند این شما هستید که با غیبت کردن پشت سرشان گوشتشان را می‌خورید. راست می‌گوید این‌جا گوشت، بوی بد می‌دهد، ایشان کباب می‌خورند. این‌جا چون پیاده تا انقلاب رفتن سخت است، با اصل حمار موج سواری می‌کنند. این‌جا سکوت هم قیمت و تورم دار
غیر از مواقعی که از خواب غش میکنم و در این حالت ممکن است هر حرفی، باید و نباید، از دهنم خارج شود باقی مواقع، موقع تغییر خط افکار، کاملا متوجه می شوم که دارم به خواب می روم. مثلا قبل از خواب به موجودی حیاب بانکی مان فکر میکنم و اینکه چقدر طول می کشد خانه دار شویم. بعد به این فکر میکنم که آنجا میتوانم هر کجای دیوار که دلم خواست را میخ بکوبم. بعد به این فکر میکنم که ۱۰ تا از آن بشقاب های دیواری زیبای دست ساز که توی فلان پیج اینستا دیده ام برای راهروی
کلاس بینش شروع شده، خلاصه نویسی رو دوباره شروع میکنم ان شالله.
کلاس نقاشی رو بعد سه ماه وقفه، بلاخره رفتم.
دیروز هم بعد حدود ۲ ماه، غذا پختم. خوب بود، بوش خیلی اذیتم نکرد.
و همه ی اینا یعنی زندگیم داره برمیگرده به تعادل قبلیش، خوشحالم :)
+ پست برگشت گذاشتم وبلاگ ارکیده ولی فکر نمیکنم اونجا بتونم این حرفا رو بزنم. نهایت چندتا معرفی فیلم و آهنگ و ... . مخاطبای متنوعی داره که با اکثرشون حس راحتی ندارم..‌ 
 من نمیدونم به چه زبونی باید بگم! این زندگی ای نیست که من میخوام:(
ولی مشکل اینجاست که نمیدونم چجور زندگی ای میخوام... یعنی کاملا هم خلاف میلم نیست، مثلا من دوست دارم بخشی از زندگیم آکادمیک بمونه همچنان، ولی در کنارش دلم میخواد به ورزش و ویولنم هم برسم.. وقت داشته باشم که بشینم لاک بزنم و عکس دامن تو پینترست نگاه کنم:) یه روزایی هر چقدر خواستم ویدیوی پارکور تماشا کنم، و شاید یه روز برم که یاد بگیرم کیک بپزم:)
ولی در عین حال میدونم اینکه وظیفه ای د
همه می‌دانیم که مرد‌ها از مریخ آمده‌اند و زن‌ها از ونوس و همین باعث می‌شود ایجاد یک تعادل کامل در رابطه‌شان کار سختی شود. به گفته‌ی روانشناسان خیلی از این اشتباهات میان خانم‌ها مشترک‌اند و زیاد دیده می‌شوند. اگر دوست دارید رابطه‌تان بهتر و عمیق‌تر باشد و اشتباهات کمتری در رابطه با مرد زندگی‌تان مرتکب شوید با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
ساخت این عکس وقت زیادی نمیبره فقط کافیه کار کردن با layer style هارو بلد باشید اگه هم وقت ندارید یا به هر دلیلی نمیخواید خودتون layer style هارو تنظیم کنید فقط کافیه فایل psd که لینکش رو پایین قرار دادم دانلود کنید و متن مورد نظرتون رو در یک سند جدید بنویسید و بعدش وارد فایل اصلی بشید و روی لایه مورد نظر راست کلیلک کنید و copy layer style رو بزنید و حالا سند خودتون رو بیارید روی لایه مورد نظر راست کلیک کنید و paste layer style رو بزنید
فونتی که برای ساخت این متن لازم دار
یاهو
یکی از دردناکترین حس هایی که دارم بخاطر اینه که روزهای آخر که آقاجون توانش رو از دست داده بود و حتی با عصا تعادل نداشت و زمین می خورد همه ما خشکمون زده بود و فقط چشم هامون پر از اشک میشد. می ترسیدیم بهش نزدیک بشیم. میترسیدیم دستش رو بگیریم جز فاطمه که دل قوی تری داشت. داشتیم می دیدیم که داریم از دستش میدیم. از طرفی هیچ کس دوست نداشت ببینه پیر فرزانه مون چقدر تحلیل رفته.هیچکس طاقت دیدن زوالش رو نداشت از بس که با شکوه ایستاده بود همیشه. از بس ک
کیفیت آب آشامیدنی برای دام و طیور
اگرچه آب ماده مغذی محسوب نمی شود ولی یک از ارکان حفظ حیات هر جاندار است و محیطی برای تمام 
فرایندهای بدن است و از مواد متشکله تمام سلول ها و بافت های حیوان می باشد. اگر حیوانی از آب محروم 
شود سریعتر از حیوانی که از تمام مواد غذائی دیگر محروم شده باشد می میرد.
 آب باعث محلول شدن مواد قابل هضم غذا و انتقال آن به نقاط مختلف بدن و دفع مواد زیان آور می شود. وجود
 آب برای حفظ تعادل مایعات بدن ، دفع مواد زاید ، حفظ تعا

خواب کافی یادگیری را بهبود می بخشد، شخص را هوشیار می کند، به او در تصمیم گیری کمک می کند، به حفظ سلامت قلب و تعادل هورمون ها کمک می کند و از سیستم ایمنی بدن محافظت می کند.

کمبود خواب در مقابل با رفتارهای ناشی از خطرات، افسردگی و افزایش خطر چاقی و دیابت مرتبط است .

ادامه مطلب
یک ماهیگیر بود که هر روز صبح میرفت و بادیگران ماهی میگرفت
ولی همه ماهی میگرفتند به جز او!
بهش گفتند تو چکار میکنی که ماهی نمیگیری؟
گفت قلاب من یک قلاب مخصوصه!
نگاه کردند و دیدن قلابش کج نیس راسته!
گفتن خب این ماهی نمگیره،قلابت باید سرش کج باشه.
گفت من میخوام ماهی مخصوصی بگیرم که با این قلاب میشه گرفت.
هر روز از صبح تا شب میرفت ماهی بگیره و هیچ ماهی عایدش نمیشد.
بالاخره خبر در شهر پر شد که دیوانه ای پیدا شده که میخواد با قلاب راست ماهی بگیره.
خبر ر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خانه عنکبوتی من کاشی حوض حفاظ رودیواری AMIR HACK بازرگانی آرش دنیای آنلاین و وبمستری دانلود منبع جدیدتربن ها و بهترین ها بلوچ یار Donyayeh Amoozesh